728 842 557

med

vital

derm

Postanowienia ogólne

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod sklep.nanobiotic.pl/regulamin

Regulamin wchodzi w życie z dniem 15.09.2013 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem sklep.nanobiotic.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem sklep.nanobiotic.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem sklep.nanobiotic.pl jest firma:

Nano-Tech Polska, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. Z siedzibą: Wał Miedzeszyński 203 04-987 Warszawa.

Wpisana do KRS pod numerem 0000446461. NIP: 5321958206 REGON: 141188520

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej sklep.nanobiotic.pl

Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu sklep.nano-tech.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie sklep.nanoclean.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie sklep.nanobiotic.pl, oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem sklep.nanoclean.pl

Zamówienia złożone i potwierdzone do godziny 12.00 (wysyłane za pośrednictwem kuriera) lub 12.00 (wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej) realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

Sklep.nanobiotic.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:

  • przelew bankowy na konto sklepu,
  • szybkie płatność PayU,
  • płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).(nie dotyczy wysyłki kurierem).

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską DHL lub za pomocą Poczty Polskiej w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

Podczas składania zamówienia (na terenie Polski) koszt dostarczenia jest przedstawiany zamawiającemu automatycznie, do wyboru – w zależności od sposobu dostawy.

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu sklep.nano-tech.pl są realizowane w ciągu:

Poczta Polska – 1 do 2 dni (przesyłka priorytetowa),

Kurier DHL – na następny dzień roboczy.

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Sklep.nanobiotic.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. "O prawach konsumenta" art. 27 Konsument, który zawarł Umowę sprzedaży na odległość może w terminie 14 dni od daty odebrania Produktów, odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art 34 ust. 2 i art 35. Prawo to dotyczy wyłącznie transakcji konsumenckich na osobę fizyczną, natomiast nie dotyczy transakcji w ramach działalności gospodarczej. (Ustawa z dnia 30 maja 2014 art. 44 ust. 1).

sklep.nanobiotic.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlega koszt zamówionego produktu, koszt dostawy nie podlega zwrotowi, koszt odesłania produktu do sklepu również pokrywa Kupujący.

Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie sklep.nano-tech.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

Sklep.nanobiotic.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres : 05-410 Józefów, ul. Willowa 48

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez sklep.nanobiotic.pl

Sklep.nanobiotic.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

Inne

Polityka ochrony danych osobowych w sklpie online jest zgodna z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 728 842 557 lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.