Marka Nanobiotic powstała w oparciu o technologię aXonnite®. aXonnite® to najnowocześniejsza, unikalna technologia rozdrabniania czystych metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro, miedź i platyna. Dzięki niej powstają mikroskopijne cząstki srebra aXonnite Silver, złota aXonnite Gold czy miedzi aXonnite Copper, o olbrzymiej powierzchni działania.

Mają one niesamowite właściwości i rewelacyjnie działają na Twój organizm. W każdym calu. Kiedyś te metale były drogie, przez co trudno dostępne. Dziś są wciąż cenne, ale dzięki technologii aXonnite i ogromnemu rozdrobnieniu są w zasięgu ręki również dla Ciebie.

Wyróżniają się najwyższą jakością, skutecznością i bezpieczeństwem. Potwierdzeniem tego jest Certyfikat ISO 13 485 dla wyrobów medycznych oraz wiele innych badań naukowych.

Jak działają aXonnite® GOLD, SILVER czy Copper, czyli złoto, srebro i miedź? Nanocząstki wytwarzane w technologii aXonnite® działają przede wszystkim:

  • antybakteryjnie
  • przeciwgrzybiczo
  • regenerująco
  • łagodząco

Właściwości kosmetyczne metali znane są od wieków. Dzięki swym właściwościom antybakteryjnym, regenerującym, odbudowującym i łagodzącym idealnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry. Srebro aXonnite, które jest jednocześnie naturalnym konserwantem, zapobiega powstawaniu i rozwojowi infekcji bakteryjnych, działa przeciwzapalnie i kojąco, dlatego jest szczególnie skuteczne u osób z problemami skórnymi. Złoto aXonnite posiada silne właściwości stymulujące wzrost i rozwój komórek. Cząstki złota działają na włókna kolagenowe w skórze, zmniejszają zmarszczki i wspomagają procesy odnowy.

Technologia aXonnite to innowacyjna, objęta patentem, metoda fizycznego pozyskiwania  niejonowych nanocząstek (aXonnite) metali szlachetnych i półszlachetnych. Metoda ta bazuje na wieloletnich osiągnięciach z zakresu nanotechnologii, czyli dziedziny zajmującej się wytwarzaniem nanostruktur i nanomateriałów, których wielkość nie przekracza 100 nm.