Jest rewelacyjna od trzech lat leczę Mamę z owrzodzenia na opatrunki ze srebrem dopiero przy zastosowaniu wody miedzianej następuje poprawa, zaczął się pojawiać naskórek, dlatego kontynuuje .

Działają bardzo skutecznie. Tej zimy "zdławione w zarodku" wszystkie zaczynające się przeziębienia i infekcje! Ani dnia choroby! Zlikwidowana też ciągła skłonność do zgagi, oraz parokrotnie zaczynające się zapalenie dziąseł... Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i sporo naszych znajomych przekonaliśmy do skuteczności tych środków.

Niestety lekarze są sceptyczni i nie chcą zaakceptować - twierdzą, że srebro koloidalne (o ile o nim słyszeli) to przestarzały lek naszych dziadków i kończy się srebrzycą... o innych wodach nie słyszeli.

Srebro to rewelacyjny produkt, jego działanie przerosło moje oczekiwania. Zaczęłam stosować je około 2 tygodnie po operacji przyszycia odciętego prawie całkowicie palca. Było to ostateczne wyjście, ponieważ pomimo stosowania antybiotyków lekarz mówił już, że może wdać się sepsa i że palec pewnie trzeba będzie amputować. Była też martwica, a czucie miałam w nielicznych miejscach. Już po kilku godzinach moczenia pojawiło się mrowienie wewnątrz palca, a stopniowo pulsowanie i ból, który budził nawet ze snu, a wcześniej czułam tylko dotyk na zewnątrz ale tylko w niektórych miejscach. Polecam, szczególnie w trudnych przypadkach. Stosuję też wodę złotą jako środek przyspieszający regenerację, co jest dla mnie ważne, ponieważ leczenie trwa już pięć miesięcy i jeszcze trochę potrwa... Potwierdzam też bardzo życzliwe nastawienie pracowników firmy.

Witam serdecznie jestem mama 12 sto letniego chłopca Marka. Syn ma wiele schorzeń astma, czerwienica prawdziwa, refluks i inne. Koszty leczenia, rehabilitacji są bardzo wysokie i mało skuteczne. Szukając pomocy w lekach naturalnych znalazłam nanozłoto z koloidu. Bardzo istotne jest to, że złoto nie powoduje uczulenia. Jest bardzo delikatne dla organizmu, syn lepiej się czuje i funkcjonuje tez lepiej i powiem że można go polecić z czystym sumieniem dzieciom, leki ziołowe zmieniały wyniki krwi u syna, a złoto nie zmienia wyników. Syn musi robić badania co tydzień więc dla nas to bardzo ważne. Skóra alergiczna syna tez wygląda o wiele lepiej. Jako mama piszę do wszystkich rodziców aby spróbowali nano złota podawać dzieciom. Chcę spróbować miedzi i srebra. Sprzedawca jest uczciwy, i bardzo miła obsługa.

Moja najbliższa rodzina już od kilku lat używa produktu Srebrna Woda Nano-Tech. Problemy żołądkowe i przeziębieniowe to dla na historia.