Wszystkie preparaty Nanobiotic zawierające nanocząstki metali szlachetnych przeszły   rygorystyczne badania pod kątem ich skuteczności w zwalczaniu szkodliwych drobnoustrojów jak również pod względem ich bezpieczeństwa dla organizmu ludzkiego. Ponieważ produkty jakie oferujemy są innowacyjne i unikalne, dbamy o udokumentowanie ich właściwości w niezależnych badaniach. W tym celu współpracujemy z ośrodkami badawczo-rozwojowymi, specjalistycznymi laboratoriami badawczymi, instytutami oraz uczelniami wyższymi. Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniami badań

 

Centralny Rejestr Kosmetyków w Instytucie Medycyny Pracy im. Nofera  

Ponadto Preparaty Nanobiocare zgłoszone są do Centralnego Rejestru Kosmetyków w Instytucie Medycyny Pracy im. Nofera, który monitoruje produkty wprowadzone na polski rynek i nadzoruje przypadki występowania efektów ubocznych lub zachorowań spowodowanych użyciem kosmetyku. 

Skuteczność produktów i ich działanie zostały potwierdzone w testach Laboratoriów Badawczych o raz badaniach prowadzonych przez polskie uczelnie.

Bezpieczeństwo dla zdrowia – aby upewnić się o nieszkodliwości zastosowań preparatów Nanobiotech zostały przeprowadzone Oceny bezpieczeństwa - Safety Assessment, uznawane na terenie całej Unii Europejskiej. Ponizej przedstawiamy załączone do nich, opinie o preparatach.:

Wszystkie preparaty Nanobiotic zawierające nanocząstki metali szlachetnych przeszły   rygorystyczne badania pod kątem ich skuteczności w zwalczaniu szkodliwych drobnoustrojów jak również pod względem ich bezpieczeństwa dla organizmu ludzkiego.