Złoto aXonnite na podrażnienia po peelingu, depilacji i innych zabiegach pielęgnacyjnych, przynoszący ukojenie i regenerację skóry.

Spray Nanobiotic Gold After Peeling zawiera cząsteczki złota aXonnite, których intensywne działanie znakomicie sprawdza się w likwidacji zaczerwienień i podrażnień powstałych na skórze po zabiegach pielegnacyjnych. Innowacyjna formuła złota aXonnite intensywnie regeneruje i pielęgnuje. Działa jak łagodzący kompres na skórę uszkodzoną zabiegami kosmetycznymi. Nanobiotic Gold After peeling jest bezwzględny dla podrażnień, ale delikatny dla skóry.

Nanobiotic Gold After Peeling jest idealny dla skóry delikatnej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień, szczególnie po wykonywanych zabiegach oczyszczających, takich jak np. peeling enzymatyczny lub mechaniczny oraz po depilacji.

Jak i kiedy stosować Nanobiotic Gold After Peeling: po zakończeniu zabiegu kosmetycznego, nanieś na skórę zaczerwienioną czy podrażnioną za pomocą atomizera. Poczekaj, aż preparat się wchłonie. Stosuj po każdym zabiegu kosmetycznym.

Płyn zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą ISO 13 485 dla wyrobów medycznych

Pojemność: 100 ml