Antyłupieżowa kuracja dla kobiet do włosów ze srebrem aXonnite, łagodząca podrażnienia wrażliwej i alergicznej skóry głowy. Dedykowana do włosów przetłuszczających się, łojotokowej i alergicznej skóra głowy.

Nanobiotic Silver Shampoo Woman to innowacyjna propozycja pielęgnacji włosów i skóry głowy z problemami z pomocą dobroczynnych nanocząstek aXonnite. Dzięki ich przeciwzapalnym i kojącym właściwościom szampon dedykowany jest szczególnie do pielęgnacji dla kobiet z włosami osłabionymi, skłonnymi do łupieżu i przetłuszczającymi się. Szampon zawiera unikalne cząstki nanosrebra i nanomiedzi, aXonnite Silver i Copper, dzięki czemu zapewnia włosom witalność, zdrowy połysk i jedwabistą miękkość. Delikatnie myje, jednocześnie wzmacnia i oczyszcza włosy, szczególnie te z łupieżem. Świetnie radzi sobie z włosami zniszczonymi zabiegami fryzjerskimi czy kuracjami farmakologicznymi.

Sposób użycia: nanieś szampon na włosy, dokładnie wmasuj go we włosy oraz skórę głowy, wykonując delikatny masaż, a następnie spłucz. Chcesz bardziej spektakularnego efektu? Powtórz czynność.

Szampon zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Pojemność: 250 ml