Kuracja do włosów ze srebrem aXonnite. Redukcja przyczyn i objawów łupieżu do włosów przetłuszczających się, łojotokowej i alergicznej skóra głowy.

Nanobiotic Silver Shampoo Man to innowacyjna formuła szamponu dla mężczyzn ze srebrem aXonnite, który nie tylko znakomicie myje, ale przede wszystkim oczyszcza skórę głowy oraz włosy, do tego eliminuje stany zapalne na skórze głowy. Jest wyposażony w skuteczną broń do walki z łupieżem: innowacyjne nanocząstki aXonnite Silve, aXonnite Gold oraz aXonnite Copper. Dzięki czemu szampon jest bezpieczny i łagodny, a przede wszystkim skuteczny!

Przeznaczony jest do częstego mycia i pielęgnacji włosów z łupieżem lub łojotokiem skóry głowy. Dokładnie oczyszcza skórę głowy, koi podrażnienia skóry wrażliwej i uwaga – koniec ze swędzeniem. Jego regelarne stosowanie, pomaga wygrać wojnę z łupieżem. A do tego sprawia, że włosy stają się miękkie, silne i odżywione.

Instrukcja użycia: nanieść szampon na włosy, dokładnie wmasuj go we włosy oraz skórę głowy, wykonując delikatny masaż, a następnie spłucz. Dla bardziej spektakularnego efektu powtórz czynność.

Szampon zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Pojemność: 250 ml