Stosuję srebro i złoto wewnętrznie oraz zewnętrznie od 6 miesięcy. Wyniki są rewelacyjne.Przez ostatnie 1,5 roku przeszedłem 7 poważnych operacji, w tym przeszczep. Biorę leki immunosupresyjne które obniżają odporność.Teoretycznie jestem bardziej narażony na infekcje i powinienem się mocno oszczędzać. 

Pijąc srebro 2 razy dziennie (rano przed posiłkiem i wieczorem przed snem), wyeliminowałem ryzyko powstania infekcji. Całkowicie wróciłem do aktywnego trybu życia z przed operacji. Nawet kiedy przez dłuższy czas przebywam w otoczeniu osób przechodzących infekcje bakteryjne, czy wirusowe nie ma szans żebym się przeziębił. Czasem zdarza się , że pojawią się pierwsze objawy infekcji, robię wtedy dodatkowo inhalacje stosując 3 ml srebra i na drugi dzień objawy ustępują. 

Wewnętrznie stosuję również złoto 2 razy dziennie (razem ze srebrem).

Przez pierwsze 3 miesiące od ostatniej operacji piłem nawet 4 łyżeczki złota, aby zregenerować organizm. Mając porównanie do innych pacjentów, z podobnymi problemami stwierdzam, że odbudowa organizmu przy stosowaniu nanozłota jest zdecydowanie szybsza. 

Srebro i złoto stosuję również zewnętrznie - na ranę po operacji, zamiast aptecznych środków do odkażania, efekt, to zero zakażeń rany, oraz bardzo szybkie zabliźnianie się rany - stosuję raz dziennie, srebro razem ze złotem bezpośrednio na ranę i nasączam opatrunek.

Bardzo dziękuję Panu Prezesowi, oraz całemu zespołowi Nano-Tech za życzliwość, wsparcie, oraz rzetelne naukowe informacje na temat produktów.